Adriana Lima'nın güzellik sırları

Adriana Lima'nın güzellik sırları

Victoria's Secret'in en seksi modellerinden biri olan Adriana
Lima, kusursuz vücudu, dolgun dudakları, yemyeşil gözleri ve bronz teni ile göz kamaştırıyor. Güzelliğinin sırrı ise boks!

Bebek cildi

Sağlıklı bir cilde sahip olan Adriana Lima kendisiyle yapılan bir röportajda "Hiç bir zaman komplike cilt bakımı ürünlerini bir arada kullanmamak gerekir. Ben genellikle yalnızca nemlendirici krem kullanırım ve güneşe çıkmadan da mutlaka koruyucu sürerim" dedi.

Ancak kendisinde de ilk yaşlanma belirtilerinin de ortaya çıkmaya başladığını itiraf etti. Adriana Lima; otuz yaşından sonra eğer kırışıklıklar oluşmaya başlarsa nemlendirici ile beraber anti-aging kremleri kullanmaya başlayacağını da söylüyor.

Makyaj tekniği

Tam bir Brezilyalı olan ünlü model Adriana Lima'ya ilk bakıldığında dudakları ve gözleri ile dikkat çekiyor. Adriana Lima genellikle dudaklarında koyu kırmızı tonlarında parlatıcıları, gözlerinde ise ince bir eyeliner fırçası ile çekilen kuyruklu çizgiyi tercih ediyor. Güzel modelin bronz teni; göz rengini ve dolgun dudaklarını daha çok ön plana çıkarıyor.

Parıldayan saçlar

Omuz hizasında kesilmiş hafif dalgalı saçları ile Adriana Lima, oldukça seksi bir görünüme sahip. Saçlarına yoğunluk katmak için katlı kesimi tercih eden güzel modelin, bakır tonlarıyla gölgelendirmiş kahverengi saçları bronz teni ile muhteşem bir uyum sağlıyor. Lima, genellikle saçını hafif dalgalar vererek kullandığını dile getiriyor.

İnce silueti

Victoria's Secret defilelerinde muhteşem vücudu ile dikkat çeken ve dünyanın en seksi kadınlarından biri olarak kabul edilen Lima, kilo almak gibi bir problemi olmadığını ve diyet yapmadığını sık sık dile getiriyor. Ancak formda kalmak için düzenli olarak spor yaptığını da sözlerine ekliyor. Üstelik tercihi çok farklı bir spor dalı. Lima boks yaparak fit kalmaya çalışıyor.

Hiç yorum yok

Mucize iksirler bloğumuzda Uzmanların tariflerini sizlerle paylaşıyoruz. Uzmanların sitemizle hiçbir bağlantıları yoktur. Bu nedenle Burada yayınlanan tarifler hakkında daha fazla bilgiyi uzmanların kendilerinden alabilirsiniz.

Sitemizde kürleri yayınlanan İbrahim Saraçoğlu, Ahmet Maranki Suna Dumankaya gibi Uzmanlara sorularınızı kendilerine ait web sitelerinden sorunuz.