Ahmet Maranki - Brusella - Malta humması için pratik bitkisel çözümler

Brusella - Malta humması: Hayvanlarda görülen bir hastalık olduğu halde insanlarda da görülebilen bulaşıcı bir hastalıktır.

Tıp dilinde ‘Bruselloz‘ olarak bilinen bu hastalığa ‘Malta humması‘ da denir.

Hasta hayvanların eti, sütü ve sütünden yapılmış ürünleri ile temas eden kişilere bu hastalık bulaşabilmektedir. Hastalığa yakalanan kişilerde yüksek olmayan ancak zaman zaman titreme biçiminde gelen ateş görülür.

Gece terlemesi ile ile ateş normale düşmektedir. Hastalığa yakalananlarda çabuk yorulma ve terleme görülür. İştahsızlık ve iştahsızlığa bağlı olarak zayıflama görülmektedir.

Brucella özellikle keçiden ve kaynatılmamış süt ile yapılan peynirle geçmektedir. Kişiyi halsiz ve dermansız bırakır.

bitkisel çözümler

* Dört bardak kaynar suyun içine 100 gram şahin otu (Mercanköşk) konduktan sonra. 30 dakika bekletilir, bal ile tatlandırılarak, bir günde tüketilir.

* Sarımsak, stafilokokus dureus ve brucella abortus denilen mikropları öldürür.

Hiç yorum yok

Mucize iksirler bloğumuzda Uzmanların tariflerini sizlerle paylaşıyoruz. Uzmanların sitemizle hiçbir bağlantıları yoktur. Bu nedenle Burada yayınlanan tarifler hakkında daha fazla bilgiyi uzmanların kendilerinden alabilirsiniz.

Sitemizde kürleri yayınlanan İbrahim Saraçoğlu, Ahmet Maranki Suna Dumankaya gibi Uzmanlara sorularınızı kendilerine ait web sitelerinden sorunuz.