Hamile olanlar için önemli öneriler

Hamile olanlar için önemli öneriler

Cep telefonu ve bilgisayarları mümkün olduğunca kullanmayın. Çalışmakta olan çamaşır makinesinin yanında durduğunuz takdirde oluşan manyetik alan doğmamış çocuğunuzun DNA'sını bozabileceği için sağlıksız,hastalıklı,engelli doğmasına neden olabilir .

Konsantre yiyecek, içecek ve konserve, cips gibi yiyecekler tüketmeyin.

Beslenmenize çok dikkat edin. Meyve, sebze ağırlıklı beslenin. Kırmızı etten, beyaz ekmekten uzak durun. Bunların yerine balık, tavuk, esmer ekmek tüketin.

Hamilelerin süt içmesini önermiyorum, süt yerine yerine kalsiyumu sebzelerden almalısınız.

Temiz hava hamileler için çok önemli. Kapalı bir yerde çalışıyor veya bulunuyorsanız 2-3 saatte bir mutlaka temiz havaya çıkarak oksijen alın.Mümkünse hafta sonralarını şehir dışında havası temiz bir yerde geçirin.

Preparatlar ve destek ürünlerini kesinlikle kullanmayın.

İstanbuldaki Çamlıca tepesi gibi radyo- tv vericilerinin bulunduğu yerlere gitmeyin. Buradaki elektro manyetik dalgalar bebeğinizi olumsuz yönde etkileyebilir.

Her ay ultrasona girmekten kaçının. Ultrasona girmek de çocuğunuzun gelişimini olumsuz yönde etkiler.

Bol bol ayva yiyin. Ayva yemek çocuğunuzun hem güzel hem de sağlıklı olmasını sağlayacaktır.

Bol iğde tüketin ve iğde ağacının etrafında dolaşın.

Hiç yorum yok

Mucize iksirler bloğumuzda Uzmanların tariflerini sizlerle paylaşıyoruz. Uzmanların sitemizle hiçbir bağlantıları yoktur. Bu nedenle Burada yayınlanan tarifler hakkında daha fazla bilgiyi uzmanların kendilerinden alabilirsiniz.

Sitemizde kürleri yayınlanan İbrahim Saraçoğlu, Ahmet Maranki Suna Dumankaya gibi Uzmanlara sorularınızı kendilerine ait web sitelerinden sorunuz.